Laky a lazury

Prohlédnuté produkty


Geolak Zobrazit větší

Geolak Lak na kámen a beton matný 3,0 L

Geolak_M_3

8585027210257

Značka: PAM-ak, s.r.o.

Lak je určen k dekorativním a ochranným nátěrům přírodního a umělého kamene, jakož i ostatních minerálních povrchů v interiéru a exteriéru.

Více informací

Popis
Lak je určen k dekorativním a ochranným nátěrům přírodního a umělého kamene, jakož i ostatních minerálních povrchů v interiéru a exteriéru.

Použití
Geolak je určen na transparentní nátěry především svislých ploch z umělého i přírodního kamene, minerálních povrchů, betonu, terrazza v interiéru a exteriéru. Geolak je odolný vůči UV záření a chrání natřené povrchy před účinky povětrnostních vlivů. Lesklá varianta po nanesení několika vrstev vytváří na povrchu mokrý vzhled. Zabraňuje pronikání vody do povrchu a zvýrazní přírodní charakter povrchu.
Není vhodný k nátěrům pochozích ploch z důvodu rizika uklouznutí, zejména za mokra.
Geolak není určen pro úpravu povrchů přicházejících do styku s potravinami, pitnou vodou a pícninami a na nátěry dětských hraček

Technická data
Stupeň lesku: matný
Vydatnost: 6 - 12 m2 / l na jednu vrstvu v závislosti na savosti podkladu

Postup aplikace
Povrch musí být kompaktní, soudržný, odmaštěný a suchý. případné zbytky separačních prostředků musí být odstraněny.
Aplikace prvního nátěru Geolakem zředěným vodou v poměru 2:1 a následně 1 nebo více nátěrů Geolaku zředěného vodou max. do 10 hm.%. Počet vrstev nátěru Geolakem závisí na savosti podkladu, prostředí a povětrnostních podmínkách.
Úroveň lesku lze ovlivnit počtem nanesených vrstev. Při aplikování dostatečného počtu vrstev se dá dosáhnout i tzv. mokrý efekt.
Doba zasychání mezi jednotlivými nátěry je cca 3 -5 hodin při teplotě +20 ° C. Nízká teplota a vysoká relativní vlhkost zpomalují zasychání. . Pracovní pomůcky ihned po použití omýt vodou.

Skladovatelnost
Geolak je vodou ředitelný lak a není hořlavou kapalinou. Skladovat při teplotě od + 5 ° C do + 25 ° C. Nesmí zmrznout!

Související produkty