Míchací centrum - ISF Franchi & Kim

ISF

CHARAKTERISTIKA:

Představujeme Vám společnost FRANCHI&KIM Industrie Vernici SpA zabývající se vývojem a výrobou průmyslových barev s více jak 60 lety zkušeností v této oblasti.

Výrobní program  společnosti obsahuje  kompletní nabídku průmyslových a vodou  ředitelných barev na  bázi alkydu, modifikovaného  alkydu,  uretanalkydu,  epoxidu,  polyuretanu,   chlórkaučuku,  vinylu,  zinkofosfátu,  zinksilikátu,  zinku, silikónu  a jejich modifikácí.  Neoddělitelnou součástí výrobního programu  jsou tónovací pasty. 

Nejnovější výrobní procesy umožňují vyrábět technologicky pokročilé a vysoce kvalitní produkty, speciální pozornost si zaslouží systémy na bázy vody. Moderní  laboratoře vybavené technicky pokročilými zařízeními specializovanými a zručnými technikami umožňují společnosti dosáhnout a udržovat si dobré postavení na trhu a vyhovět požadavkům zákazníků  v průmyslové oblasti jako i zákazníkům v soukromé sféře. Díky automatizovaným systémům jsme schopní zásobovat  zákazníky s náročnými a kvalifikovanými službami. S našimi tónovacími systémy pro průmyslové využití je možné vyrábět antikorozní nátěry sloužící na ochranu průmyslových výrobků a obráběcích  strojů , nátěrů  pro všeobecný a strojírenský průmysl, plastových materiálů a přelakování aut.

 

VOLBA ODSTÍNU:

Všechno zastřešuje propracovaná koloristika tzn. optimalizované receptury a spolehlivý software. Tento tónovací systém umožňuje namíchat širokou  škálu  odstínů (RAL,  NCS,  BS,  IVECO,  CORPORATE,  atd)  a  dosahovat vysokou  přesnost výsledných  namíchaných odstínů.

 

VÝROBKY:

Míchací centrum IN SHOP FACTORY nabízí široký sortiment průmyslových barev na bázi rozpouštědel ale také na bázi vody. K dispozici jsou jak základní, vrchní tak i jednovrstvé barvy na kovy, dřevo a plasty.  

 

CHARAKTERISTIKA TÓNOVACÍHO CENTRA:

Tónování probíhá za pomoci počítače. Proto jsme schopni zaručit bezproblémové tónování všech odstínu a to i odstínů dle přesných specifikací nebo vzorku zákazníka. Profesionální a vysoce kvalitní pigmenty zaručují stálobarevnost a odolnost všech odstínů.

 

PRO OBCHODNÍ PARTNERY:

Nabízíme veškerý sortiment a služby v rámci tónování barev. Samozřejmostí je poskytnutí množstevních slev a slev pro živnostníky a firmy. Pro naše obchodní partnery je důležitá skutečnost, že celý tento systém umožňuje pružně reagovat na jejich požadavky s ohledem na materiál nebo odstín.

 

DÁLE NABÍZÍME:

 •         poradenství v oblasti průmyslových barev s využitím mnoholetých zkušeností a propracovaného know – how za účelem dlouhodobé vzájemné spolupráce
 •         Kvalitní materiály pro profesionály ale i pro laiky
 •         Systémová řešení na míru pro zákazníka
 •         Širokou paletu odstínů
 •         Kalkulace spotřeby a nákladů

 

BEZPLATNÁ TECHNICKÁ POMOC PRO ZÁKAZNÍKY:

 •         měření tloušťky barev mikrometrem
 •         měření teploty podkladu při aplikaci
 •         měření hustoty barev pro aplikaci
 •         měření povrchového napětí podkladu
 •         odtrhová zkouška starých nátěrů
 •         zaškolení lakýrníků pro aplikaci barev
 •         vystavení měřícího protokolu

 

 

 

Logo Franchi & Kim

 

POLITIKA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ:

Na základě certifikátu, který byl společnosti vydaný v listopadu 2002, Franchi&Kim definuje a garantuje dodržování  zásad  životního prostředí

Franchi & Kim ISO14001

 

POLITIKA KVALITY:

Franchi&Kim považuje zásady kvality za základ, aby mohla plnit tržní požadavky a vyhovět zákazníkům. Dlouhodobá práce v souladu s nařízeními kvality umožnila značce Franchi & Kim získat certifikát kvality UNI EN ISO 9001 v roce 1997.

Franchi & Kim ISO9001