Míchací centrum HELIOMIX

Heliomix

CHARAKTERISTIKA:
HELIOMIX je univerzální míchací systém na kterém je možné tónovat vnitřní i fasádní barvy, omítky, vrchní syntetické emaily na kov a dřevo, lazury na dřevo a speciální dekorativní barvy a emaily do široké škály barevných odstínů, vyznačující se vysokou kvalitou materiálů a stálobarevností odstínů, odolnou vůči ÚV záření.

VOLBA ODSTÍNŮ:
Vybrat si můžete z několika tisíc odstínů ze vzorkovnic Monicolor 2024, Monicolor 720, Harmonie, RAL, NCS, Eurotrend a další.

PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY: 

Pro usnadnění volby barevných odstínů disponujeme vzorkovnicí HARMONIA, obsahující různé kombinace barevných odstínů pro vnitřní i venkovní povrchy, která Vám pomůže sladit Váš dům barevně do detailu.

JAKÉ VÝROBKY JE MOŽNÉ TÓNOVAT: 
SPEKTRA omítky akrylátové, SPEKTRA omítky silikonové (omítky máme zatírané i rýhované v několika zrnitostech), SPEKTRA vnitřní barva otěruvzdorná, SPEKRA vnitřní barva omyvatelná, SPEKTRA super vinyl mat a super vinyl polomat, dekorativní nátěry SPEKTRA Domflok lesk, polomat a Domflok perl lak. TESSAROL báze syntetická lesk, TESSAROL báze syntetická polomat, Tessarol profesional a Tessarol Antik, BORI lazury syntetické tenkovrstvé i lakové. Tónovat lze i hotové výrobky do přibližných odstínů - vnitřní malířské otěruvzodrné barvy MEGAPOL a SPEKTRA, SPEKTRA fasádní malířskou barvu STANDARD. 

CHARAKTERISTIKA TÓNOVACÍHO CENTRA: 

K tónování jsou používáme nejmodernější zařízení. Tónování probíhá za pomoci počítače. Tato zařízení společně s kvalitním UV odolným pigmentem a bází zaručují 100% reprodukci a stálobarevnost požadovaného odstínu. 


PRO OBCHODNÍ PARTNERY: 

Nabízíme veškerý sortiment a služby v rámci tónování barev. Samozřejmostí je poskytnutí množstevních slev a slev pro živnostníky a firmy.


DÁLE NABÍZÍME:

  • Profesionální přístup proškolených zaměstnanců i partnerů
  • Kvalitní materiály pro Váš dům do exteriéru i interiéru
  • Další paleta výrobků v již hotových odstínech
  • Písemné materiály výrobků a návody na aplikaci
  • Široký výběr odstínů z našich vzorkovnic
  • Colorstudio a vzorkovnice Harmonia pro Vaši inspiraci
  • Široká paleta stálobarevných odstínů
  • Výběr materiálů pro laiky i profesionály


Těšíme se na Vaši návštěvu.