Pigmenty do pryskyřic

Pigmenty do pryskyřic Počet produktů: 54

Podkategorie

 • Luminiscenční svítící...

  Fotoluminiscenční pigmenty vhodné k probarvování transparentních licích pryskyřic.

  Dávkování 0,1 – 2 % na hmotnost směsi.

 • Perleťové a metalické...

  GPUR Perleťové Pigmenty jsou určené především do epoxidových, polyesterových nebo akrylových pryskyřic. Tyto pigmenty lze také použít v kosmetickém průmyslu (lakování nehtů), při výrobě plastů nebo průmyslovém lakování.
  GPUR Perleťové Pigmenty vytvářejí charakteristický metalický efekt a vzhled. Velké využití nachází v oblasti litých podlah a 3D podlah (flooring), vytváření designových efektů v dekorativním odlévání stolových desek (river table), šperků a veškerých DIY projektech.

  Vyznačují se výrazným třpytivým (perleťovým) odstínem připomínajícím kovový lesk. GPUR Perleťové Pigmenty jsou velmi jemně mleté, velmi výrazné, syté a kryvé. Dobře a snadno se rozmíchávají.

  Dávkování stačí již od 0,01 % na celkový obsah licí hmoty (tj. 0,1 g pigmentu na 1 kg licí směsi). V tomto dávkování vytváří pěkný odstín v dané barvě částečně průhledný proti zdroji světla.

  V dávkování 0,1 % (tj. 1 g pigmentu na 1 kg licí hmoty) vytváří již zcela neprůhledný, velmi sytý perleťový odstín.

  Materiály jsou netoxické, nemají žádnou nebezpečnost.

  Jednotlivé odstíny lze mezi sebou míchat v libovolném poměru pro dosažení zajímavých a jedinečných odstínů.

  Vzorky byly vytvořeny pomocí pryskyřice Epox G20 v dávkování 0,1% pigmentu. Konkrétní vzor je nutné vytvořit až v okamžiku reakce obou složek. U Epox G20 je to po cca 45 minutách od smíchání při množství 200 g a teplotě 23 oC. U jiných pryskyřic se doba bude lišit, podle rychlosti vytvrzování a reaktivity pryskyřice.

 • Průhledné tekuté pigmenty
 • Neprůhledné pastovité...

  PASTOVITÉ pigmenty pro „NEPRŮHLEDNÉ“ probarvování. Pigmenty jsou určeny pro pigmentování a dobarvování pelyuretaných, epoxidový i polyesterových systémů. Další odstíny nebo velikosti balení jsou možné po vzájemné tel. domluvě.

  Dávkování dle potřeby, již od cca 1- 5 %, maximálně do 20 % hmotnosti systému.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 54 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 54 položek