O nás

Mladá firma s bohatými zkušenostmi. Nezní to moc přesvědčivě, avšak je to tak. Na trhu působíme teprve krátce (založení s.r.o. v polovině roku 2014), avšak máme již více než desetileté zkušenosti, dokonce i z působení na zahraničních trzích. Nabízený sortiment jsme vybírali pečlivě i na základě dlouhodobých znalostí a zkušeností jak v oblasti prodeje barev tak i aplikací. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a tím si zvyšují kvalitu i rozsah vědomostí. Proto Vám můžeme nabídnout nejen kvalitní produkty, ale i služby.

 

V rámci trhu jsme se pustili do těžké a nikdy nekončící práce, ta nás však baví. Trh je přesycen odborníky na všechno, velkými řetězci a giganty. Pevně věříme, že i jako negigant Vás dokážeme přesvědčit o naší kvalitě a schopnostech. Jsme specializovaná a specifická firma a proto můžeme naším zákazníkům nabídnout kvalitní a spolehlivé poradenství a produkty. Jako celek i jednotlivci pracujeme odborně, spolehlivě a svědomitě. Každý zákazník jste pro nás důležitý ať se jedná o velkou firmu, živnostníka nebo soukromou osobu.

 

Existuje tolik barev a tolik odstínů. Jsou státy, kde každý dům hraje jinou barvou, kde doma mají každý pokoj barevný (Švédsko, Belgie). Proč tomu tak není u nás? Jedním důvodem bude asi historie, proměny měst a ideologií. A druhým? Chybí povědomí o barvách, jejich vlivu na tělo i mysl. Barvy jsou přirozeností přírody a člověka. Ovlivňují naše nálady, vnímaní prostředí a můžou také působit na zdraví člověka. A třetím důvodem je chybějící povědomí, že barvy se dají koupit i přes internet. Je to lehké, rychlé, pohodlné a hlavně levnější (ušetříme Vám náklady na cestování, dovoz a dokonce pomůžeme vybrat správného odborníka).

 

 

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Vladimír Božik

Jednatel společnosti