Barvy

Prohlédnuté produkty


Alkyton akce Zobrazit větší

ALKYTON kladívkový 1,0l AKCE

Značka:

Samozákladová antikorozní barva přímo na rezavý kov, dřevo i beton - kladívkové provedení. AKCE 1,0l balení

Více informací

!!! AKCE !!!
Akční balení 1,0l (33% navíc oproti běžnému balení 0,75l)

Popis:
Alkyton kladívkový je vysoce kvalitní alkydová barva s vynikající odolností, pružností, odolností vůči oděru a rychlým zasychánáním (i při teplotách do +5°C). Hlavní přerdností však je vysoká antikorozní schopnost a možnost natírat i na již zrezavělý a silně zrezavělý kov.
ALKYTON kladívkový kryje v 1vrstvě ve všech odstínech. Účinné antikorozní pigmenty vytvářejí dlouhodobou antikorozní ochranu. Výrobek má velmi dobrou přilnavost i na zkorodovaný povrch po ručním očištění. Použitá rozpouštědla dodávají výrobku vynikající slévatelnost- při aplikaci štětcem lze dosáhnout vzhled obdobné kvality jako při stříkání. Modifikace alkydových pryskyřic uretany dodává výrobku dlouhodobou barevnou stálost a podstatněprodlužuje lesk.


Použití:
ALKYTON kladívkový je především určen k nátěrům nových i zkorodovaných železných kovův exteriérech. ALKYTON kladívkový lze aplikovat přímo na kov v prostředí s mírným průmyslovým znečištěním, nebo s použitím v systému se základovými nátěry RUST- OLEUM na kovové konstrukce vystavené agresivnějšímu průmyslovému prostředí. Zvýšení antikorozní ochrany lze dosáhnout v systému s rychleschnoucím antikorozním základem PRIMER +. Tam, kde nelze povrch dobře očistit použijte antikorozní základ PENETRÁTOR. Nový i zoxidovaný pozinkovaný plech, inox,lehké kovy a titanzinek vyžaduje předúpravu pomocí základového nátěru GALVINOL. Díky své extrémní pružnosti a odolnosti proti působení vnějších vlivůlze ALKYTON kladívkový nanášet i na vyzrálé, základovým nátěrem opatřené dřevo v exteriérech. ALKYTON kladívkový je možno použít i k nátěrům betonu. Není však určen k nátěrům betonových podlah . ALKYTON kladívkový není atestován pro nátěry dětských hraček a pro styk s potravinami. ALKYTON kladívkový není určen pro trvalý ponor.

Aplikace:
ALKYTON lze nanášet štětcem, válečkem i stříkáním.
Barvu před použitím důkladně promíchejte. Pokud možno neřeďte / ředění může být nezbytné pokud aplikaci provádíte při nízkých teplotách/. Vysoké naředění snižuje podíl sušiny a tím i tloušťku nátěrového filmu. Ředění může ovlivnit doby zasychání. V prostředí C1 –C2 se obvykle nanáší na vhodný základ v jedné vrstvě. V prostředí C3-C4 je obvykle nutno aplikovat 2 vrstvy základového nátěru a jednu vrstvu Alkytonu v případě oceli a 2 vrstvy Alkytonu v případě galvanizovaného povrchu

Technické parametre:
Zasychání při 20°C a 50% vlhkosti
na prach - 2 hodiny
na dotek - 4 hodiny
přetíratelný - 16 hodin
plně vytvrzen - 7 dnů
Vydatnost - 10,5m2 / litr
Ředidlo - max 10% Syntetické ředidlo S6005

Dosptupné odstíny
Stříbrošedá kladívková
Měděná kladívková
Hnědá kladívková

Ke stažení