Sleva! Spektra Tmel jemný Zobrazit větší

SPEKTRA vnitřní tmel jemný

SPEKTRA vnitřní tmel jemný

Značka: Helios Spektra


Nové

K vyhlazení a vyrovnání minerálních vnitřních povrchů stěn a stropů, vhodný pro ruční a strojní nanášení.

Více informací

Více informací

Charakteristika
K nanášení již připravená jemná vyrovnávací hmota k zahlazování vnitřních povrchů stěn a stropů. Vhodný je jak k zahlazování podkladů jako např. minerálních omítek, betonu, sádrových desek, tak také k vyrovnávání vnitřních zděných povrchů natřených disperzními barvami.
Vyrovnává do tloušťky až 2 mm.

Vlastnosti
• již připravená vyrovnávací hmota
• vhodná pro ruční nanášení
• snadná úprava a broušení
• vysoká paropropustnost

Technická data
BAREVNÉ ODSTÍNY bílý
HUSTOTA 1,5 – 1,6 kg/l
ŘEDĚNÍ dle potřeby vodou
ZPŮSOB NANÁŠENÍ nerezové hladítko
VYDATNOST teoreticky: pro dvojí nános vystačí 1,5 – 2 kg výrobku na m2. Praktická spotřeba závisí na tloušťce nánosu a drsnosti podkladu.

Příprava podkladu
Podklad zbavíme prachu, uvolněných částic a ostatních nečistot. Staré odlupující se nátěry odstraníme. Větší trhliny a poškozené části podkladu zahladíme vhodnými materiály na minerální bázi. V případě oprav doporučujeme aplikaci SPEKTRA impregnace akrylátové nebo SPEKTRA impregnace hloubkové. Podklad musí být před nánosem SPEKTRA tmelu – jemného vnitřního suchý a pevný.
Zděné povrchy zasažené plísní a řasami natřeme před nanášením tmele SPEKTRA Sanitolem - biocidním prostředkem. Plíseň odstraníme mechanicky po zaschnutí stěn. Barvě přidáme SPEKTRA ochranu proti plísním, která delší dobu zabraňuje růstu mikroorganizmů nebo jako vrchní nátěr použijeme SPEKTRA barvu na stěny pro kuchyně a koupelny.
Skvrny nikotinu, vylití vody, dehtu, ve vodě rozpustných tužek,… natřeme SPEKTRA antinikotinovou barvou, která je zároveň vrchním nátěrem.
Zdravé a nepopraskané podklady, natřené hladkými, lesklými nebo pololesklými emaily nebo disperzními barvami, očistíme a obrousíme brusným papírem (čís. 150).

Recenze

Napsat recenzi

SPEKTRA vnitřní tmel jemný

SPEKTRA vnitřní tmel jemný

K vyhlazení a vyrovnání minerálních vnitřních povrchů stěn a stropů, vhodný pro ruční a strojní nanášení.

Napsat recenzi

Ke stažení