Sleva! Spektra Termo Zobrazit větší

SPEKTRA vnitřní tmel TERMO

SPEKTRA vnitřní tmel TERMO

Značka: Helios Spektra


Nové

Základní nátěr na bázi vody a dutých skleněných kuliček, které absorbují, zadržují a odrážejí přijaté teplo zpět do prostoru.

Více informací

Více informací

Charakteristika
Základní nátěr na bázi vody a dutých skleněných kuliček, které absorbují, zadržují a odrážejí přijaté teplo zpět do prostoru. Tímto způsobem snižují v zimě průchod tepelné energie povrchem stěny ven z prostoru, v létě pak průchod tepelné energie z venku dovnitř. Důsledkem je nižší spotřeba energie na topení resp. chlazení.
Úspěšně řeší problém tepelných mostů. Jelikož se stěny méně ochlazují, netvoří se kondenzát a následně plísně, čímž se vytváří zdravější podmínky pro život. Aplikace je velmi snadná. Je vhodný pro všechny druhy minerálních i již natřených povrchů vnitřních stěn, vyniká dobrou přilnavostí a velmi malým zatížením povrchu stěny, na niž se nanáší.
Díky energetickým úsporám a příjemným podmínkám bydlení, které vytváří, jej doporučujeme pro prostory obytnýchi kancelářských budov, všech veřejných institucí, jako jsou školy, mateřské školy, nemocnice, nákupní centra, sály atd.


Vlastnosti
• Vhodný pro eliminaci tepelných mostů
• Snižuje tvorbu kondenzáty a růst plísní
• Snižuje náklady na topení / ochlazování prostorů
• Vytváří vhodné podmínky pro bydlení
• Neobsahuje těkavé látky
• Pro ochranu vnitřních povrchů stěn

Technická data
ODSTÍNY Bílý
HUSTOTA 0, 49 – 0,52 kg/l
ŘEDĚNÍ Neředí se.
EU VOC kategorie a mezní hodnoty IIA(i), 140g/l (2010); výrobek obsahuje: max.1 g / l
ZPŮSOB NANÁŠENÍ Nerezová stěrka
VYDATNOST Teoreticky: ve dvou vrstvách přibl. 1 L na 1m2 (při tloušťce vrstvy 2 mm. Skutečná spotřeba závisí na tloušťce vrstvy a kvalitě podkladu

Příprava podkladu
Z podkladu odstraníme prach, zvětralé částice a další nečistoty. Odstraníme nesoudržné staré nátěry. Větší praskliny a poškozené
části podkladu vyplníme vhodnými materiály na minerální bázi. Podle potřeby naimpregnujeme SPEKTRA akrylátovou impregnací. Poklad musí být před aplikací SPEKTRA vnitřního tmelu TERMO suchý a tvrdý.
Plísní a řasami napadené povrchy stěn před aplikací natřeme SPEKTRA biocidním prostředkem SANITOL. Jakmile stěny vyschnou, plíseň mechanicky odstraníme.

Suchý SPEKTRA vnitřní tmel TERMO je kvůli svému specifickému složení na omak měkký a nelze jej porovnávat s klasickými tmely.

Recenze

Napsat recenzi

SPEKTRA vnitřní tmel TERMO

SPEKTRA vnitřní tmel TERMO

Základní nátěr na bázi vody a dutých skleněných kuliček, které absorbují, zadržují a odrážejí přijaté teplo zpět do prostoru.

Napsat recenzi

Ke stažení